Hra o Trůny

Název hry "Hra o trůny" mluví sama za sebe. Okolo 20 milionů diváků po celém světě, s úžasem sleduje každou sezónu vzrušující televizní seriál HBO stejného jména. Tento zájem je oprávněný, jde skutečně o vysoce kvalitní televizní produkt, ale v „hře o trůny“ se překonal. Po celou dobu vysílání, byla sérii uděleno asi 40 různých ocenění, včetně osmi cen Emmy a jeden Golden Globe.  

Úžasná Hra o trůny vás přemění v opravdu skutečného hrdinu. Vyberte si, za koho budete hrát: mocného bojovníka, lukostřelce nebo moudrého mága. Pak zbývá jen vyčistit území od nepřátel. Na každé úrovni čekáte na určitého soupeře, s kterým se musíte naučit správně bojovat. Na obrazovce se zobrazí hrací pole, kde uvidíte různé typy symbolů. Budete muset vytvořit pouze kombinace tří nebo více identických prvků, které změní sousední obrazy na místech. Každý znak aktivuje samostatný efekt. Například tři osy povedou k útoku soupeře a štíty pomohou bránit.

Hra o trůny se skládá z velkého množství úrovní. Budete moci přejít do další fáze, pouze pokud porazíte svého silného soupeře. Po každém vítězství budete požádáni o zlepšení vlastností vaší postavy rozesláním vydaných zkušeností. To mu pomůže, aby se stal ještě silnějším a tvrdším, a nová vítězství nad zlem během hry o trůny vás určitě nenechají čekat.

Online hra

Hra Vikings 

Nech si narůst vousy, naostři sekeru a utři prach z kovové přilby - je na čase vydat se na divoké Vikingy! Sbírejte mocné válečníky pod své bannery a jděte s nimi do boje! Staňte se Jarlem a dobijte sever ve hře Vikingové: Války klanů! Po neuvěřitelném úspěchu Vikingů: Válka klanů na mobilních zařízeních byla hra dostupná v prohlížeči! V této vzrušující online strategii pro více hráčů budete bojovat s ostatními vojenskými vůdci za právo stát se vládcem Severu.   

Zdůrazněte dovednost taktiky a strategie, rozvíjejte diplomatické vztahy a moudře vládněte. Prosperita vašeho města je ve vašich rukou. Můžete rozdrtit své nepřátele a stát se největším vládcem. Chuť vítězství je známa jen statečným. Zúčastněte se divokých bitev PvE a PvP a získejte obrovské odměny. Podmaňte si nepřátelská města a zaútočte na Invaders, zvyšte svou sílu a staňte se z nich nejvíce uctívaným Jarlem!

Musíte se stát opravdovým hrdinou a dobyvatelem, abyste se dostali do Valhally a hodovali s bohy v paláci Asgardu. Vybudovat nedobytné město, shromáždit velkou armádu a hory zdrojů! S požehnáním Odina překonáte všechny překážky na cestě! Ale mějte na paměti: ani nejstatečnější Yarl nemůže dobýt sever sám. Připojte se k Clan nebo si vytvořte svůj vlastní, takže spolu s ostatními hráči zaútočíte na nepřátele a zachytíte Místo moci. Bojujte se ctí a bohové vám budou nápomocni!  

Online hra