Soul Calibur

     Hra Soul Calibur

                     CZ/SK + Další

Legendární bitva mezi hrdiny - franšízy, vyberte si svého bojovníka, vyndejte si meč a ukažte, kdo to tu má na starosti. Různé komba a dokončovací práce, každý bojovník s vlastním stylem boje.

One piece 2

     Hra One Piece 2:              Pirate King 

                      CZ/SK + Další

Ponořte se do světa pirátských bitev a hledání pokladů. Vyberte si jednoho z hrdinů a začněte svou cestu. Shromážděte si tým a zapojte se do různých bitev proti monsterům, gangům i reálným hráčům.  

Vikings

         Hra Vikings  

                       CZ + Další

 Velké bitvy tisíců armád v reálném čase, miliony aktivních hráčů z celého světa, rozvinutý ratingový systém, různé soutěže, stylová nezapomenutelná grafika a schopnost vybrat si vybavení a bojový styl vaší armády. 

Fortnite

    Hra Fortnite CPP

                   CZ/SK + Další

Zábavná sandbox hra, kde bojujete o přežití na velké mapě, kterou postupně pohlcuje bouřka, která zničí úplně vše. Na vás je posbírat co nejlepší předměty, zneškodnit ostatní hráče a vyhnout se nebezpečné bouři.


Magic the gathering arena

 Magic the Gathering                Arena

                         CZ + další

Nejoblíbenější strategická karetní hra na světě. V průběhu zápasu hráči budou vrhat devastující kouzla, vyvolávat legendární stvoření a ovládat silné artefakty, aby co nejlépe čelili soupeřům.

Screeps

        Hra Screeps

                   CZ/SK + Další

Screeps je open source MMO RTS sandbox hra pro programátory.

Travian

       Hra Travian  

                    SK + Další

 Cestuj ve světě tak obrovském, že i nejrychlejšímu jezdci trvá jeho přejetí několik dní. Lítí Germáni, neústupní Římané a zruční Galové budou na tvé straně – nebo v cestě.

Elvenar

         Hra Elvenar 

                               CZ

Vybudujte nejkrásnější město a vytvořte co nejefektivnější ekonomiku! V Elvenaru můžete upravit téměř každou budovu, zvýšit produktivitu a změnit vzhled města.


Throne Kingdom at war

Hra Throne: Kingdom                at War 

                    CZ/SK + Další

Jsi Pán, mocný potomek velkého krále, hodný vládnout v království. Na cestě k drahocenému trůnu jistě potkáš zrádné přátele a vznešené nepřátele, možná se budeš muset dostat ze sítě intrik. 

Rail Nation

       Hra Rail Nation

                                CZ

Staňte se železničním dopravcem a budujte svou říši. Musíte neustále zkoumat nové lokomotivy a cítit sílu pokročilých technologií: pára, nafta, elektřina. Rozšiřte svou síť železnic a vybudujte nejziskovější trasy. 

Travian

        Hra Travian 

                              CZ

Travian je online hra, která se stala populární po celém světě. Jedná se o strategii založenou na vzrušujících bitvách v reálném čase. Máte k dispozici vesnici s jednou budovou a budete muset stavět nové domy, rozvíjet infrastrukturu, získávat zdroje a připravovat vojáky pro boje s klany a aliancemi pro světové vedení.

Crowfall

       Hra CrowFall 

                     CZ/SK + Další

Hráčům je nabídnuta obrovská hrací plocha, která není omezena na jeden svět. Hráči se tak mohou pohybovat po celém herním vesmíru, který kombinuje několik světů najednou. Každý z nich má svůj vlastní životní cyklus. Na každé planetě můžete najít své individuální zdroje.


Crossout

       Hra Crossout  

                       CZ + Další

"CROSSOUT"  je post-apokalyptická akce MMO, ve které můžete sestavit desítky částí jedinečného designovaného obrněného vozu a pak s ním bojovat v horkých multiplayerových bitvách.

Crossout

        Hra Crossout  

                              SK

Postapokalyptická MMO hra odehrávající se v roce 2047, tedy 20 let po zničující katastrofě, která nadobro změnila život na naší planetě. Musíte obstát proti nepřátelským přeživším, vaší zbraní budou montovaná bojová vozidla, která jste mohli spatřit například ve filmu Mad Max!

Star Stable

      Hra Star Stable 

                        CZ + Další

Star Stable je vzrušující online hra, kde tě čekají mnohá dobrodružství, koně a tajemství. Užiješ si krásný ostrov ze hřbetu svého koně, o kterého musíš pečovat, a se kterým se budeš účastnit různých závodů a dalších úžasných akcích.

Lineage

      Hra Lineage II  

                  CZ/SK + Další

Lineage II vás zavede do rozsáhlého MMORPG zážitku, kde vytvoříte svůj vlastní osud v říši Adenu. Vyberte si mezi moderním Lineage II nebo prožijte originální zážitek s Lineage II Classic.


Elvenar

          Hra Elvenar  

                       SK + další

Tajemný svět fantazie. Vy jako vládce města budete vést své lidi k prosperitě. Tajemní elfové jsou podřízeni mocné magii, jak je vidět v budovách a tvorech, ale lidé mají dobrou pověst a skvělé středověké zbraně. 

World warships

   World of Warships  

                     CZ/SK + Další

 Staňte se velitelem a ponořte se do námořní historie! Flotila World of Warships obsahuje více než 200 lodí, které se datují zpět do 1. světové války a 2. světové války. Nasaďte si velitelskou čapku a zjistěte, který typ válečné lodě vám vyhovuje.

Hero zero

      Hra Hero Zero  

                   CZ/SK + Další

Z nýmanda hrdinou! Vytvoř svou vlastní postavu, staň se spasitelem světa a hraj proti opravdovým soupeřům! Vem si pomocníka, spoj se s ostatními hráči a pak se tvoje síla ještě zvýší. Tato hra je pro zvednutí nálady.

bleach online

    Hra Bleach Online  

                      CZ/SK + Další

MMORPG free to play - první online hra dle předlohy úspěšného seriálu. Hráč v této hře plné soubojů a získávání dovedností obhajuje svou pověst a hledá skutečného viníka.


Star conflict

        Star Conflict 

                      CZ + Další

Free to play MMO hra ve které se hráč pocitá v prostředí a obrněných vozidel a vesmírného vojenského letectví.  

Grepolis

        Hra Grepolis 

                          CZ/SK

MMO Grepolis - hráč jde po stopách hrdinů ve starověkém Řecku - buduje své město, armádu a loďstvo. Na cestě za slávou a mocností ale musí brát ohledy na bohy.

My little farmies

    My Little Farmies  

                               CZ

Farmářská browserová free to play hra ve které hráči vlastní hospodářství a chovají zvířata.

My free ZOO

    Hra My Free Zoo 

                             CZ

Staňte se majitelem zvířecího parku a pokuste se jej proměnit v překrásnou ZOO! Budujte ohrady pro zvířátka, obchody, květinové záhonky a stromové aleje, aby se v něm jako v přírodě cítili nejen vaši návštěvníci, ale zejména všechna zvířátka.


War thunder

       War Thunder 

                       CZ + Další

War Thunder je nejobsáhlejší free-to-play MMO vojenská hra pro Windows, Linux, Mac a PlayStation 4 věnovaná letadlům, obrněným vozidlům a námořním plavidlům z období 2.sv. a studené války. 

War Thunder

       War Thunder 

                                SK

Začni hrát a zúčastni se velkých bitev na zemi, ve vzduchu a na moři v neustále se vyvíjejícím prostředí spolu s milióny dalších hráčů z celého světa.

Forge of empires

Hra Forge of Empires 

                     CZ/SK + Další

Online strategická hra hratelná ve vašem prohlížeči. Postav si svou první osadu ve hře Forge of Empires, a připoj se tak k nejlepší hře pro budování impéria!

World of Tanks

  Hra World of Tanks  

                  CZ/SK + Další

Týmová online hra pro více hráčů, věnovaná tankovým bitvám první poloviny 20. století. Zapojte se do epických tankových střetnutí a společně s dalšími ocelovými kovboji, ovládnětě tankový svět!


League of Angels 3

League of Angels 3

Nové fantasy MMORPG, pro které potřebujete jen dvě věci. Internetové připojení a kuráž. V kůži hrdinského anděla se totiž postavíte zlé armádě, která ohrožuje krásný 3D svět Sapphire. Jeho osud je teď, po nedávném otevření prvních evropských serverů, ve vašich rukou.

Cuisine Royal

        Cuisine Royal

                     CZ + další

Cuisine Royale je další trhlá jídelní variace na žánr battle royale, v níž zastává pánvička a další kuchyňské náčiní hlavní roli. Z parodie na PUBG se stala samostatná hra, která nedávno vyšla na Steamu. Bezplatné a férové loot boxy, na rozdíl od řady jiných her.

Club manager

        Club manager

                              CZ

Jak název napovídá, ve hře Club Manager 2019 budeš jako fotbalový manažer šéfovat svému vlastnímu fotbalovému klubu. Na začátku budeš mít docela prostý tým a tvým hlavním cílem bude starat se o něj tak, abys ho dovedl ke slávě!

Hra je založená na kartách. Otevřením balíčků karet zvýšíš své šance na získání lepších hráčů, věcí i vylepšení. 

World of Warplanes

   World of warplanes

                          CZ + další

World of Warplanes - hráč se stane pilotem bojového letadla a snaží se nejen přežít ale také vylétat si lepší stroj. 

 

 

 

 

Zde uveďte text, který bude obsahovat informace o výše uvedené záložce. Zde uveďte text, který bude obsahovat informace o výše uvedené záložce. Zde uveďte text, který bude obsahovat informace o výše uvedené záložce. Zde uveďte text, který bude obsahovat informace o výše uvedené záložce. Zde uveďte text, který bude obsahovat informace o výše uvedené záložce.

Zde uveďte text, který bude obsahovat informace o výše uvedené záložce. Zde uveďte text, který bude obsahovat informace o výše uvedené záložce. Zde uveďte text, který bude obsahovat informace o výše uvedené záložce. Zde uveďte text, který bude obsahovat informace o výše uvedené záložce. Zde uveďte text, který bude obsahovat informace o výše uvedené záložce.